Diskuze

Potřebujete poradit? Přidat dotaz >>

 

Komentáře a dotazy 

 
# Zvětšené uzlinyPETRA 2010-04-01 16:19
Dobrý den,
chtěla jsem se poradit. Mám už několik málo týdnů zvětšené uzliny na krku. Na dotek jsou trochu citlivé, ale jinak žádné zdravotní problémy nemám.
Nevíte, co by to mohlo být? Zatím se mi totiž k doktoru moc nechce.
Petra

Odpovědět
 
 
# RE: Zvětšené uzlinyMARTINA 2010-06-06 19:42
Tyjo...mám podobný problém. Škoda, že tu ještě není žádná odpověď. Tak kdyby měl někdo nějaké zkušenosti...Taky se mi moc k dokttorce nechce.

Odpovědět
 
 
# RE: Zvětšené uzlinyMAREK 2010-07-06 20:16
Tak příčin může být celá řada, pokud vám to stále ještě nezmizelo, určitě bych vyhledal lékaře...

Odpovědět
 
 
# RE: RE: Zvětšené uzlinyJOLANA 2010-09-09 07:09
Také byc být vámi vyhledala lékaře. S uzlinami bych si nezahrávala. Jsou-li zduřilé, není to v pořádku.

Odpovědět
 
 
# RE: RE: RE: Zvětšené uzlinyPAM 2011-11-30 15:50
Zvětšené uzliny mohou znamenat cokoliv a ne vždy to je vážné. Může to být i drobné nachlazení. zase bych to nepřeceňovala.

Odpovědět
 
 
# RE: RE: RE: Zvětšené uzlinyLILICEK 2011-12-31 14:02
Na druhou stranu uzliny zduří i k[cenzura!]i maličkosti - malému nastydnutí atd. Člověk nemůže s každým zduřením uzlin lítat k doktoru.

Odpovědět
 
 
# RE: RE: RE: RE: Zvětšené uzlinyDaniela 2012-11-20 13:12
Záleží, jak dlouho to trvá. Pokud jsou zduřené pár dní a zmizí to, nehrotila bych to, zvlášť pokud se to neopakuje.

Odpovědět
 
 
# RE: Zvětšené uzlinyJOSEF 2011-03-31 04:31
Zvětšené uzliny signalizují nějakou infekci v těle. Může jít o rozmanité infekce, třeba jen náznak chřipky. V tomto případě by to však mělo za pár dní odeznít. Pokud zvětšení uzlin přetrvává, vyhledejte raději lékaře, ať něco nezanedbáte.

Odpovědět
 
 
# RE: RE: Zvětšené uzlinyMatylda 2012-10-04 06:53
Je možné, že mohou uzliny zduřet z pouhé únavy. Občas cítím, že mám zduřené uzliny v podpaží a většinou to bývá, když mám za sebou hodně náročný den a jsem úplně vycuclá. Díky za případný názor.

Odpovědět
 
 
# RE: PoradnaAndrea 2010-04-15 10:56
Dobrý den,
potřebuji poradit.Mám problém s otýkáním dolních končetin. Nejvíce se mi hromadí tuk v oblasti lýtek a cvičením se objem ještě násobí. Během dne mi nohy natečou kolem 2cm od rána, což si myslím, není v pořádku a musí zde být nějaký problém s uzlinami. Jak lze nohám ulehčit a existuje způsob jak nohy zeštíhlit, pokud jsem již štíhlá? Děkuji

Odpovědět
 
 
# RE: RE: PoradnaVeronika 2010-05-06 17:09
Ahojky Andrejko, mám podobý problém, jak píšeš cvičení na to nezabírá. Myslím, že v našem případě by nám mohla pomoci lymfatická masáž. Poradil ti někdo jak na ty naše nožky? Za odpověď ti moc děkuji.

Odpovědět
 
 
# RE: RE: PoradnaPAVLA 2011-10-27 08:50
Nechci strašit, ale napadá mi, jestli nemůžete mít něco s krevním objehem či ze srdíčkem. Můj děda měl problémy s oběhem a na základě toho hodně otýkal. Může se to také týkat zadržování vody v těle. Vyhledejte lékaře, ať zjistíte prvotní příčinu.

Odpovědět
 
 
# RE: RE: RE: PoradnaMILENA 2012-07-23 07:12
Mě se právě nezdá, že by to souviselo s lymfatickými uzlinami, i když nejsem lékařka, ale otékání spíše také vidím jako problém v zadržování vody v těle. Lékař by měl být schopen příčinu odhalit a podle příčiny se pak může přistoupit k příslušné léčbě. Držím vám palce.

Odpovědět
 
 
# zvětšená uzlina pod jazykemJana K. 2010-04-28 10:12
Dobrý den, právě jsem prodělala 2denní onemocnění s horečkami, nejspíše chřipku. Následně se mi udělala na krku na pohmat bolestivá, viditelná bulka, asi tak v oblasti jako by pod kořenem jazyka, spíše na pravé straně. Není to poprvé, je to vždy při nachlazení, ale mám pocit, že se to zvětšuje. Mohla by to být evenutélně ucpaná uzlina? Děkuji za odpověď!

Odpovědět
 
 
# RE: zvětšená uzlina pod jazykemKAROLÍNA 2012-04-18 13:38
Pokud to vždy zmizí, když jste zdravá, tak bych to neřešila. Šla bych k lékaři jen, kdyby bulka přetrvávala.

Odpovědět
 
 
# RE: PoradnaVeronika 2010-05-06 17:13
Dobrý den, mám stejný problém jako Andrea. Oteklá lýtka s pomerančovou kůží, ačkoli jsem štihlá, cvičení na to nezabírá. moc se těším na vaši radu, děkuji.

Odpovědět
 
 
# RE: RE: PoradnaANY 2012-05-22 04:34
Slyšela jsem o lymfodrenážích. ty by měly zabrat a rozproudit lymfu, ale osobní zkušenost s ní nemám. Moje kamarádka na tom byla, nevím, jestli ji to pomohlo. Možná trochu, i když taky žádný zázrak. Ono ale asi záleží i na tom, jaký si člověk vybere studio. Kamarádka se snažila co nejvíce ušetřit.

Odpovědět
 
 
# RE: Poradnanite 2010-05-08 10:09
Dobrý den,manželovi našli na ct zmnožené lymfatické uzliny v mesenteriu,co může být příčinou? Mohl by to být i nedávno vzniklý diabetes? Na ct byl k[cenzura!]i hydronefroze ledvin.Děkuji

Odpovědět
 
 
# ztuhlá velmi bolestivá lýtkaDáša 2010-06-17 07:16
V lýtcích mi probíhají ostré pichlavé bolesti. Podobají se chvílemi křeči nebo horké jehle. Velmi dobře mi dělá teplo. Zmírnění bolesti křečí pomohlo zvýšení přísunu hořčíku,ale pichlavé bolesti to nepomohlo. Mohly by to být lymf. uzliny ? Děkuji Dáša

Odpovědět
 
 
# RE: ztuhlá velmi bolestivá lýtkaPEPA 2011-04-04 09:43
Tak pokud máte v lýtkách nějaký zánět, tak by to souviselo s uzlinami, ale především je soustředit se na ty lýtka. Co nejrychleji bych na vašem místě vyhledal doktora.

Odpovědět
 
 
# RE: DiskuzeLENKA 2010-07-30 08:27
Dobrý den,
občas se mi stává, že se ráno probudim, hůž se mi polyká a na omak mám trochu zvětšené lymfatické uzliny. Jenže během dne to přejde. To se mi stává cca 5 x do měsíce. Co s tím? Může to být něco vážnějšího?

Odpovědět
 
 
# RE: RE: Diskuzeingridka 2011-02-15 13:28
mila leničko muže to byt i tim že na vas leze nejaka to nemoc jako je angina nebo chřipka a nebo i unava

Odpovědět
 
 
# RE: RE: RE: DiskuzePETRA 2012-04-11 16:01
Tak kdyby na lezla nějaká nemoc, tak by ji skolila a neměla by to pětkrát do měsíce. Spíš ta únava je pravděpodobnějš í.

Odpovědět
 
 
# RE: RE: DiskuzeSarik 2013-03-06 08:24
Stává se to i při suchém vzduchu v místnosti, mám stejný problém...

Odpovědět
 
 
# bolestivé polykání a strupovité hlenyVendula 2010-09-12 16:46
Dobrý den,
sem tam se mi stane, že nemohu polykat, respektive je to hodně bolestivé, a jakoby mi na levé straně krku uvízl ohryzek z jablka a nešel ven. Ačkoliv "to" zkouším vytáhnout zadržených dechem a tahem do sebe, nejde to.

Další problém mám s tvořením tuhých strupovitých hlenů kulatého tvaru v krku (možná ne přímo v krku, sama ale nedokážu říct, odkud). Mám je tam třeba i několik dní, někdy mám k[cenzura!]i tomu "líný" jazyk, mluvení je mi nepříjemné, a když se mi podaří je vtáhnout a vyplivnout, neuvěřitelně se mi uleví, dokud se tam neudělají zas. Byla jsem s tím na ORL, ale tam mi doktor rekl, že mám asi "atrofilní"? sliznici, že bych neměla kouřit a být v zakouřeném nebo klimatizovaném prostředí. Jenže tohle mě zdaleka neuspokojilo a začínám z těchto problémů šílet. Můžete mi říct, co to je, a poradit, kam zajít, nebo co s tím dělat? Neuvěřitelně mi to otravuje život. Děkuju.

Odpovědět
 
 
# uzliny ve trislechPavla 2010-09-13 13:40
Dobry den, mam ctyri roky problemy s uzlinami ve trislech. Cele ty ctyri roky mam uzliny zvetsene lekari mi delali vysetreni krve(krevni obraz, hemoblastosu vice nevim). A vzdy mi bylo receno vse je v poradku. Nyni je to tak ze uzliny boli. Nejvetsi jsou tri o velikosti vetsi fazole. Tento rok jsem mela sestery antibiotika porad je mi lecen nejaky zanet na gynekologii, obcas mam zanet prudusek, zhorsil se mi zrak. (coz nevim jestli k tomu prirazovat)A nejak uz nevim co delat.....Nevim jestli mam zatim neco hledat ale je to vsechno vcelku neprijemne. Proto prosim o radu

Odpovědět
 
 
# uzliny v tříslechtýna 2011-01-08 23:00
Doobrý den, Pavlo, mám poslední týdny také problémy s uzlinami ( v tříslech, v podpaží i na krku) a proto lovím informace, kde se dá. Oteklé uzliny v tříslech u Vás nejpravděpodobn ěji způsobil ten gynekologický zánět ( lymf. U. v tříslech reagují na oblast pohlavních orgánů), se zhoršením zraku by to mohly být chlamídie ( nejsou prý přenosné jen pohlavním stykem). Jinak si myslím, že když máte problém už 4 roky a krev neprokázala žádné abnormality - uzliny prostě zareagovaly na nějakou infekci a už tak zůstanou. To se opravdu stává velmi často. Když některým lidem osaháte třeba krk, skoro se leknete. A je to něco, co mají z dob infekce nebo už od dětství. Když jsou znovu nemocní velké uzliny se ještě zvětší, a pak znuvu opadnou. Poraďte se znvu s lékaři ( já lékař nejsem), mně paní doktorka doporučila na zánětlivé uzliny Flector gel, je k dostání bez receptu. Hodně zdraví. T.

Odpovědět
 
 
# uzliny v tříslechLenka 2011-10-06 11:09
Dobrý den,
prosím o radu. Je to asi měsíc co se mi něco podobného objevilo na pravém třísle tedy spíše ne přímo tam, ale blíž k pohlavnímu orgánu. Nevím je-li to uzlina, je to velké cca 3 cm možná i více. Byla jsem na chirurgii kde mi bylo řečeno že mám naběhnutý sval, dostala jsem prášky dolgit s tím,že do týdne bych měla mít klid. Volala jsem i gynek. a ten mi řekl,že pokud nemám potíže jako bolest podbřišku, výtoky atd.asi to nebude gynek.rázu. Jenže stále cítím tlak, mám dojem že to i zduřelo, je to bolestivé na dotek, okolí třísel a stehna je také citlivé a dolgit nezabral vůbec. ale projevili se ty gynek. problémy o kterých jsem mluvila s gynek a do toho velmi nepříjemné svědění. Může to být tedy i ten rozvíjející se gynek. problém? Mám v okolí podbřišku a mezinoží dost nepříjemný pocit

Odpovědět
 
 
# RE: uzliny ve trislechRomana 2011-03-08 18:13
Pajo, nemohla by to byt endometrioza? Ja mela zvetsenou uzlinu v trisle 2x1cm, nekolik let jsem trpela a nikdo nevedel, co mi je. Vyrazne se to zhorsovalo pri menstruaci. Nakonec se rozhodli "to" vyoperovat jako infikovanou uzlinu a az po rozboru po operaci zjistili, ze to byla endometrioza... Zkuste se na to zeptat.

Odpovědět
 
 
# uzliny v tříslechZdenka 2012-09-14 14:00
Oprava: zjistili mi parazity - škrkavky a nejsem FIT ale je mi vážně o dost líp po léčbě :-D

Odpovědět
 
 
# oteklé uzlinyZdenka 2012-09-14 13:58
Já měla stále oteklé uzliny, zjištěna EBV virus, takže stálá únava a oslabený imunnitní systém, ve studiu FORBIO v Plzni mně diagnostikovali paraziti ve střevech (asi Egypt...) po 2 leté léčbě nejsem úplně fot ale je mi líp.
Zjistí tam na přístroji příčiny nemoci a konkrétní diagnozy. Zkuste to. zdraví ZZ

Odpovědět
 
 
# oteklé uzlinyPetra 2010-12-11 18:09
Dobrý den, měla jsem 3krát za sebou angínu. Ale mám stále zvětšené lymfatické uzliny na krku, velikost se mění, jsou nebolestivé. Zánět v těle prý nemám, na ORL řekl že se to spraví...já mám z toho ale hrůzu.

Odpovědět
 
 
# bulimieJana 2011-01-30 16:21
Ahoj,

tezko se o tom pise, ale trpim jiz nekolik let bulimii a mam i trochu zvetsene uzliny na krku, respektive pod usnimi boltci. Chci se zeptat, jestli to souvisi se zvracenim a kdyz zvracet prestanu, jestli i otoky zmizi. Diky

Odpovědět
 
 
# RE: bulimieHELENA 2012-05-25 09:20
Může to s tím souviset, když krk tolik namáháte a pravděpodobně i zmizí. Pokud nemáte jiné problémy, které by nasvědčovali, že jde o něco jiného, tak by to tak mělo být. Jinak přeji hodně sil při boji s bulimii. Měla ji kamarádka (sice krátce), ale přes ní vím, jak je to těžké, ale ne nemožné, tak ať je brzy dobře.

Odpovědět
 
 
# limfatycke uzliny (hočkinuv limfom)ingridka 2011-02-15 13:12
dobrý den taky mam problemy s limfatyckymy uzlinama a lečim se na to už čtyři roky taky mně to boli a zvětčuji se mi negy mi to bije i do noch a mam velice cotlive stehna začina sem i delat nejake problemy s zrakem a nevim co to znamena moje pani primařka mi taky bere odběri krve a negdy mam vysledky v pořadku ale negdy se mi hladina zvedne a nevim co to je pani primařka mi taky řika že to nic neni a že se to stabilizuje ale taky se mě pta zda se mi nedelji modřiny a ja na to že ne ale samozdřejmně že se mi delaji sice sou malinke ale zase zmiznou touto cestou vas prosim zada nemate taky nejaky ten stejny problem a nemohli ste mi poradit zada změnit lekaře chtela mně poslat na odběr kostni dřene ale bojim se toho zakroku tak nejdu jinak přeji všem brzke uzdraveni ingrid

Odpovědět
 
 
# lymfaticke-uzlinyjombo5502 2011-03-16 21:16
dobry dem mam take vecie uzliny neviete mi poradit ze co to moze byyt za odpoved dakujem

Odpovědět
 
 
# RE: Diskuzezaneta 2011-08-19 23:57
mam take jiz 3 tydny zvetsenou uzlinu v krku na prave strane..dotor mi reklze to nic podle neho neni..ale kdy se ta uzlina zmensi ?? na to mi nedokazal odpovedet.kazdopadne jsem se jiz objednala na ecografii krku.ziji v Italii a tady je vsechno strasne komplikovane...zlate ceske zdravotnictvi !!!

Odpovědět
 
 
# svědění v krkuIvana 2011-09-16 20:01
Dobrý den,chtěla bych znát Váš názor.Už docela dlouho mě svědí až lechtá v krku.Už několikrát mi dělali výtěr z krku a nic nenašli,jen,že mám nějakou zdeformovanou mandli.Myslíte si,že právě ta mandle by to mohla způsobovat?Nebolí to,jen to lechtání je někdy docela nepříjemné a hlavně nevím,co s tím dělat.Můžete mi poradit,jak se toho zbavit,případně co by to mohlo být?Díky moc za odpovědi.

Odpovědět
 
 
# povolený jazykTereza Konečná 2011-09-17 22:10
Dobrý den,stalo se mi to dnes ráno když na pravé straně na krku u kořene jazyka nahmatala bulku která v pravidelných intervalech vibravala o par hodin později se stalo to stejné akorát na druhé straně poté se mi začal uvolnovat jazyk prosím poratte mi co mám dělat předem děkuji za odpověd

Odpovědět
 
 
# RE: DiskuzeJAN 2011-09-29 12:39
Pobolívají mě asi tři týdny uzliny v podpaží. Může to znamenat nějakou nemoc? Jiné příznaky nemám, ani jiné uzliny mě nebolí.

Odpovědět
 
 
# RE: RE: DiskuzeMarek 2012-08-13 13:54
O mnohých malých infekcí mnohdy ani nevíme, že máme. Pokud nemáte jiné příznaky, nechal bych to být, určitě to přejde. Kdyby však bolest sílila, došel bych si na vašem místě k doktoru.

Odpovědět
 
 
# lymfaticke uzlinyJana 2011-10-26 12:29
Dobry den mam 5leteho syna kterej ma lymfaticke uliny od 3 let,nejdriv v trisle nyni na krku mel je hodne zvetsene a bolestive nejvetsi podle sona byla pres 3 cm.a pry na to bude trpet.je to vazne nebo ne?bylo mi receno ze ne ale pres to se obavam ze ano.dekuji za radu.

Odpovědět
 
 
# lymfatická uzlinaBOBES82 2011-12-09 23:36
dobrý den
mám 11 mesíčni dcerku má uzlinku v zadu od krku k hlavičce,má ji od narození pozoruji že jak roste uzlinka se přibližuje více k hlavičce je to možne ?
ted jí má jakoby temeř od kraje kousek nad krkem smerem k hlavičce na leve straně.
ted ješte má navíc neštovice a má je hodne posete i v hlavičce a zdá se mi že se ji zvetšila a je tužší ,nevím ale radeji zdali nemám zítra navštivit radeji pohotovost,nešt ovice má 3 den
děkuji

Odpovědět
 
 
# Zvacsene uzlinySebo 2012-03-05 17:42
Dobry den .Viem si nahmatat jednu uzlinu na sanke a niekolko uzlyn na trieslach nikde inde nie. Uzliny na tlak nebolia iba su zvacsenie asi tak 1 az 1,5cm. Ziadne vedlajsie priznaky ,mozno tak unava ale to mam podla mna z toho ze som sportovec a skoro kazdy den mam trening + zapasy a turnaje .Chcem sa opytat ze ci je nutne ist k doktorovi, dakujem

Odpovědět
 
 
# RE: Zvacsene uzlinyIVETA 2012-04-20 14:03
To může být tou únavou. Pokud se vám to nezvětšuje a nemáte jiné problémy, asi bych k doktoru nechodila.

Odpovědět
 
 
# uzlina dole na boku krkumartina 2012-05-24 13:55
zdravim vsechny,pred 4 dny se mi objevila uzlina na krku,spíš je to u klicní kosti.byla jsem u lekare,ten me poslal na vysetrení ale jelikoz se mi vsichni smali ze chodim s uzlinou k lekari,nesla jsem.ted od vcera citím píchaní v uchu bolest v krku nemam chut k jidlu a jsem silene unavena.trosku jsem o tom cetla a asi zitra povalim na vysetrení-ma s tim take nekdo zkusenosti?dam vedet jak jsem dopadla.

Odpovědět
 
 
# otoky-je to zablokovaná lymfa?evikvec 2012-05-24 20:29
Dobrý den,chtěla bych se zeptat na můj už dlouhodobý problém.Myslím si že to souvisí s lymfatiským systémem a začínám mít čím dál větší strach.Mám pořád oteklou horní polovinu těla,obličej paže a co nejvíc-břicho.Ráno dobrý a stačí se jen napít vody a břicho se mě strašně nafoukne.Zažívací problémy nemám.Mám revmatoidní artritidu,měla jsem EB virus.jsem neustále unavená.Už asi rok a půl mě strašně svědí záda.Chodím občas na lymfodrenáže,st roj. a poté je to vždycky o něco lepší,shodím tak 3kila,ale za nějakou chvíli je to zpět.Už mám strach.je to možné že mám problém s lymfou?Děkuji za odpověď Večeřová

Odpovědět
 
 
# limfa....martina 2012-05-29 18:05
i pres posměch znamych jsem na vysetrení lymfaticke uzliny co mam nad kličkem sla... u me budou vysledky znamy ve ctvrtek ale už ted to nevypada dobe-proto nepodcenujte uzliny a radeji vcas na vysetrení .hodne stestí vsem

Odpovědět
 
 
# RE: limfa....HANKA 2012-05-30 03:38
Martino, držím vám palce. Třeba to vidíte moc černě a výsledky nebudou tak zlé.

Odpovědět
 
 
# RE: limfa....Iveta 2012-07-19 05:33
A Martino, jak to vypadá? Také právě uvažuju, že půjdu na vyšetření lymfatických uzlin, ale zatím se ještě nemůžu dokopat.

Odpovědět
 
 
# limfaKarolina 2014-09-11 17:20
Ahojky Marti prosim te ja mam zrejme stejny problem jako ty udelala se mi boule u klicni kosti. Ziji v Thajsku takze se dost rozmyslim jestli to resit tady nebo pockat az budu doma. Cekam jestli to zmizi ale zatim nic mam to asi tyden. Cekam co ti rekli na vysetreni prosim napis mi '' kazdopadne drzim palce doufam ze jsi v poradku. diky kaja

Odpovědět
 
 
# RE: DiskuzeDagmar 2012-06-26 13:57
V poslední době mám podpaží zvětšené uzliny a občas to pobolívá, ale nějak moc ne. Jiné problémy nemám, tak se mi nechce k lékaři. Mohlo by to být něco vážnějšího? Zase si říkám, že kdybych měla v těle nějakou infekci, měla bych zvětšené všechny uzliny. Je to tak?

Odpovědět
 
 
# RE: RE: DiskuzePetr 2012-07-10 09:18
Já, když jsem měl infekci, tak mě bolely jen uzlin v podpaží. Myslím, že je to individuální. Možná máte nějakou menší infekci. Pokud se nebude zvětšovat a nebude vás zvlášť obtěžovat, asi bych to neřešil.

Odpovědět
 
 
# RE: RE: RE: DiskuzeRadka 2012-08-14 10:55
Já mám takový problém...Před čtyřmi měsíci se mi objevila v podpaží malá bolestivá bulka - těžko nahmatatelná, kdoví jestli to bulka byla. Za krátkou dobu (několik dní) zmizela, ale od té dob se to ještě objevilo několikrát (cca 3x). Nejdříve jsem si myslela, že je to nějaký vnitřní beďar, nebo něco takového, ale teď se bojím, aby to nebylo vážnější. Bolí to už jen, když rukou pohybuji, ale zase nějak extra velká bolest to není. Nevíte někdo, co by to mohlo být?

Odpovědět
 
 
# RE: RE: RE: RE: DiskuzeMonika 2012-11-01 17:02
To se mi také jednou stalo, ale jen jednou. Pak to zmizelo a už se mi to nikdy neobjevilo, tak nevím, ale zkuste si zajít k lékaři, když se vám to zrovna objeví, aby na to mrknul.

Odpovědět
 
 
# RE: RE: DiskuzeAdéla 2013-03-07 07:29
Zvětšené uzliny = infekce v těle, s některou si tělo poradí samo a uzliny se vrátí do normálu,jiné je třeba léčit a po čase vás to dožene k lékaři.

Odpovědět
 
 
# RE: DiskuzeLucie 2012-09-23 09:09
Dobrý den,
mám už asi rok bolestivou uzlinu na krku, napravo pod kývačem. už mi vyšetřovali sono, dívali se do krku a nic neviděli. Vzhledem k tomu, že mám problémy s děložnm čpkem (přednádorové stadium) a prodělala jsem leukoplakie na močovém měchýři (vypalovali mi je), mám obavu aby se nejednalo o něco vážnějšho. Jaké vyšetření lze ještě udělat?
Děkuji.

Odpovědět
 
 
# RE: RE: DiskuzeMichala 2012-10-02 18:08
Tak zase si říkám, že když vás vyšetřovali, tak by vás případně poslali na další vyšetření, kdyby měly na něco podezření. Každopádně vám držím palečky, ať to dobře dopadne.

Odpovědět
 
 
# RE: RE: RE: DiskuzeOldřich 2012-10-08 13:49
S tím bych až tak nesouhlasil. Člověk by se měl ozvat sám a nečekat, jestli ho doktor někam pošle nebo ne.

Odpovědět
 
 
# RE: RE: RE: RE: DiskuzeVáňa 2012-11-13 14:13
Tak to by člověk musel mít nějaké medicínské vzdělání. Já když bych měl nějaký neobvyklý problém, tak zpravidla nevím, jaká vyšetření bych měl podstoupit. Spoléhám na doktory. I když...Teď když o tom přemýšlím...Možná na tom něco bude.

Odpovědět
 
 
# RE: RE: RE: RE: RE: DiskuzeVendy 2013-02-13 16:05
Právě od toho jsou různé diskuse. Člověk zjistí, co mu je, a pak to konzultuje s dalšími lidmi, co mu zjistili, jak ho vyšetřovali atd. Jen to chce zachovat si jasnou hlavu a být nad věcí, ne všechno, co se dočtete je pravda. Někdo zveličuje nebo vědomě (nevím, z jakého důvodu) lže. Já jsem se ještě nesetkala s lékařem, u kterého bych měla pocit, že by něco zanedbal. Ale stát se může všechno.

Odpovědět
 
 
# RE: RE: RE: RE: RE: RE: DiskuzeNina 2013-04-19 06:31
Buďte ráda. Nelze říct, že doktoři jsou špatní. I když k[cenzura!]i různým zdravotním reformám máme na celé zdravotnictví pifku, ale je to jako všude. Jde o lidi, takže někteří jsou lepší, jiní horší.

Odpovědět
 
 
# bolestivý otok uzlinAngie 2013-05-16 07:01
Dobrý den,
můj přítel má oteklou pouze levou krční uzlinu. Každý den se zvětšuje a je velmi bolestivá, přítel ovšem nechce k lékaři. Co by to mohlo být a jak pomoci?
Děkuji

Odpovědět
 
 
# RE: Diskuzejohana sarkova 2013-06-01 09:56
Dobry den,Chtela jsem se zeptat jestli jsem.opravdu hypochondr podle amglickycdoktor u Nebo ne. Jsou to 2roky jsem mela Hodne velke bolesti na prave strane az mi bolesti vystrelovali do zad asi 4 mi musel manzel volat pohotovost nic nezjistily po 3 co me odvezli zjistily,ze se mi napuchuje prava ledvina,ale nevedeli proc.nikdy to nezjistily po 4 mi nasli krev v moci opet nezjistily odkud se to bere.po 2 le mi ua bulka na prsou mam pod nateklou pravou ruku opet mi rekli,ze nevedi co to je kosti me boli uzliny na krku se mi zacaly objevovat dali mi na to vsechno co- codamol pry na bolesti.chtela bych vedet,jestli to muze byt vazny à Nebo jsem opravdu hypochondr.

Odpovědět
 
 
# Zvětšená uzlinaMichaela 2013-08-27 10:53
Dobrý den
Chtěla bych se zeptat v sobotu večí se mi zvýšili horečky a vylezla mi uzlina na levé straně pod uchem nebolí mě jako když polikám jen když se jí lehce dotku ze začátku se mi motala kapku i hlava vůbec nevím co mi je ... reknete mi nekdo co to je a jak se toho zbavim .. prosim Dekuju

Odpovědět
 
 
# Vliv zduřelých uzlin na funkci očíPacient 2013-09-08 20:04
Dobrý den. Již půl roku se potýkám s problémem rozostřeného vidění na pravé oko. Vyšetření na očním i neurologii mám již za sebou, ovšem prozatím bez žádných výsledků (vše v pořádku). Přibližně stejnou dobu mám zvětšenou a někdy více, někdy méně na dotek bolestivou pravou krční uzlinu. Nejsem si jist, zda to začalo ve stejné době, nicméně jsem měl jistou dobu bolestivou od této uzliny prakticky celou pravou stranu krku podél krční tepny, pod čelist, ucho až do spánku.
Ačkoliv jsem na tento fakt upozornil, prozatím nikdo na to více nereagoval. Chystám se k vyšetření na ORL na vlastní pěst, což určitě nebude na škodu.

Chtěl bych se proto zeptat, zda by v tomto mohla být spojitost. Tedy rozmazané vidění na pravé oko se zduřelou pravou krční uzlinou.

Odpovědět
 
 
# RE: DiskuzeRadka 2014-01-13 15:00
Mám pocit, že v posledních týdnech mě čas od času docela dost otečou uzliny. Na omak to cítím dost zřetelně ,trochu bolí a za den, dva to zase zmizí. Nevím, jestli mám vyhledat lékaře, či jestli je to nějaké banalita, když to hned zmizí. Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti.

Odpovědět
 
 
# chci pomocihana wittelova 2014-03-02 14:48
ja lecim zvetsene uzliny pripravkem z lekarny je to haemopaticky pripravek a jmenuje se lymphaden-hevert,complex.jsou to kapky.ziji v zapadnim nemecku je kupuji ale urcite je dostanete i u vas. jsou tez ohromne i k zviseni imunity. mne je doporucil muj lekar.prji vam vsem hodne zdravy. pani wittelova.

Odpovědět
 
 
# RE: chci pomociLucka 2014-03-06 05:07
Děkuji za tip, zkusím se porozhlédnout. Už jako malá jsem poznala homeopatika a celkově s nimi má naše rodina dobré zkušenosti. Až si říkám, že mě samotnou mohla napadnout najít něco v tomhle směru.:)

Odpovědět
 
 
# Zvětšené uzliny v podpaží..Adéla 2014-06-13 15:32
Dobrý den, moji maminku už 3 týdny trápí bolest zad, prsa a podpaží... Je vidět, že to podpaží má trochu oteklé, možn ta uzlina je nateklá.. Bojím se o ni, ale ona nechce nikam jít.. Mohla by to být rakovina?

Odpovědět
 
 
# RE: DiskuzeKristýna 2014-08-04 12:42
Jak se pozná lymfom? Mám pořád zvětšené uzliny, tak se bojím, aby to nebyl nádor. Jaké jsou další příznaky? Nevíte někdo? Nechci si nic vsugerovávat, ale zároveň se fakt bojím, že by to mohlo být něco závažnějšího.

Odpovědět
 
 
# RE: RE: Diskuzemedunka 2014-08-23 12:16
Moje maminka měla lymfom...hodně ji bolelo celé tělo, úporné křeče do nohou, občas ji vylítla horečka, zimnice, špatně se ji dýchalo...v těle plno zvětšených uzlin...po čase jí na krku u klíční kosti vyskočila bolestivá uzlina, která bohužel potvrdila malignitu. Tím nechci strašit...maminka kdysi přechodila žloutenku a měla z toho tvrdnutí jater - cirhozu...s lymfomem to mělo určitě souvislost.

Odpovědět
 
 
# megauzlinaJana 2014-08-09 17:34
po třech měsících zmizí výjimečně a na chvíli.Je obrovská a bolestivá.Sedimentace údajně pořádku a tím se mnou obvodní skončila. Máte tu někdo stejný problém anebo poradíte co dál?

Odpovědět
 
 
# RE: DiskuzeKatuna 2014-12-02 09:30
Zvětšené uzliny mám každou chvíli. Jsem pak unavená a celkově bez energie. Vždy to nějakou chvíli trvá, pak únava zmizí a nemám ani zvětšené uzliny. Mám to minimálně takhle jednou za měsíc. Je to ještě běžné, nebo to může být vážná nemoc, která se zatím neprojevuje dalšími příznaky. Občas nad tím mávám rukám, ale občas i bojím, abych něco nezanedbávala, zase nechci být hypochondr.

Odpovědět
 
 
# Zánět lymfatických uzlinLucie 2015-03-07 18:35
Tak já jsem je léčila golden yuccou ( min 4x denně),zeleným ječmenem (protizánětlivý ) a renolen(ledviny ,lymf.systém) a pomohlo.Přeji hodně štěstí.Něco to stálo.Dealer nejsem.

Odpovědět
 
 
# RE: Zánět lymfatických uzlinZdena 2015-04-23 08:50
Já bych se tedy bála léčit něco jako zánět lymfatických uzlin "po svém", myšleno tedy bez předepsané léčby doktorů. Nebo to bylo součástí? Já třeba nefandím moc práškům, takže na bolest si jen tak něco nevezmu, ale když mi pak něco je, tak raději vyrazím k doktoru. Bojím se vždycky, abych něco nezanedbala.

Odpovědět
 
 
# RE: DiskuzeLeona 2015-06-09 16:39
Dobry den. Me se objevila asi pred rokem a pul prvni uzlina vedle hrtanu, ta je tvrda a pohybliva. V te dobe mela strasne tezke obdobi, tudiz jsem sve fyzicke neresila. Pote se mi zacaly tvorit uzliny v trislech, podpazi a kolem mandli. Kdyz se zacal davat muj zivot do poradku a ja byla zase stastna zacala jsem resit sve zdravi. Zasla jsem si k lekari a ten me poslal na interni vysetreni. Vysledky z krve jsou v poradku a ted cekam na sono a poslali me na hematologii.V posledni dobe kdyz jsem zase vesela Leona jsem si na sobe vsimla ze jsem v obliceji zestarla. Mam tmave kruhy pod ocima a mam casto pocit na zvraceni.Je mi 22 a jsem na vse sama. Moc si ani neverim v tom jak pisu. Budu rada kdyz se k memu prispevku jakkoliv vyjadrite. Dekuju Leona

Odpovědět
 
 
# zvětšení uzliny na levé strane na krkuNelly 2015-07-14 03:35
Dobry den.Pred 4dny se me zacala objevovat poprve bulka na leve strane krku.Pak me rekla doktorka,ze to je zvetsena uzlinu.Nebo ze to muze byt pricinou od slinne zlazy.Tak me rekla at si to mazu ibalginem kremem.Ale,mam strach,ze me to nezmizi :( A to jsem jeste ve 22.tydnu tehotenstvi. Prosim za radu.A dekuju za odpoved.

Odpovědět
 
 
# Diskuze - Lymfatické-uzliny.czMahalia 2015-07-23 09:06
Hey there! I've been reading your website for a long time
now and finally got the courage to go ahead and give you
a shout out from Houston Texas! Just wanted to mention keep up the great work!My web site; Weight
Loss Review Sites: floridafamilylab.com/.../

Odpovědět
 
 
# Diskuze - Lymfatické-uzliny.czMandy 2015-07-27 04:49
For most recent news you have to visit the web
and on web I found this web site as a best web site
for most recent updates.

my homepage Garcinia Diet
Pills: www.air-tek.it/.../

Odpovědět
 
 
# Diskuze - Lymfatické-uzliny.czBrandy 2015-08-18 06:19
Hello would you mind letting me know which webhost you're
utilizing? I've loaded your blog in 3 completely different internet browsers and
I must say this blog loads a lot quicker then most. Can you
recommend a good internet hosting provider at a honest price?
Thank you, I appreciate it!

Also visit my blog post Garcinia Cambogia: www.lgk.ee/.../

Odpovědět
 
 
# Diskuze - Lymfatické-uzliny.czTony 2015-12-06 02:09
Thanks in favor of sharing such a fastidious thought, piece of writing is fastidious,
thats why i have read it completely

Also visit my blog :: Garcinia Diet: www.hlb.hu/.../9294

Odpovědět
 
 
# Diskuze - Lymfatické-uzliny.czForest 2016-02-07 11:15
You can adopt their styles to suit yours; this is one
of the best ways to determine the right fashion for you.

The Unitron website includes detailed description of the features and benefits from this product.
Moccasin UGG slippers are quite popular among the men.

Look into my webpage - uroda: smashwords.com/.../...

Odpovědět
 

Přidat dotaz

Vkládejte jen pravdivé a slušné komentáře. Nevhodné komentáře budou administrátorem smazány. Nevkládejte reklamu!


Bezpečnostní kód
Obnovit
Opiště prosím kód z obrázku:

Diskuze

  • You can adopt their styles to suit yours; this is one of the best ways to determine the right fashion for you. The Unitron website includes detailed description of the features and benefits from this product. Moccasin UGG slippers are quite popular a...
  • Thanks in favor of sharing such a fastidious thought, piece of writing is fastidious, thats why i have read it completely Also visit my blog :: Garcinia Diet: www.hlb.hu/.../9294 (http://www.hlb.hu/index.php/component/k2/itemlist/user/9294)
  • Hello would you mind letting me know which webhost you're utilizing? I've loaded your blog in 3 completely different internet browsers and I must say this blog loads a lot quicker then most. Can you recommend a good internet hosting provider at a hon...
  • For most recent news you have to visit the web and on web I found this web site as a best web site for most recent updates. my homepage Garcinia Diet Pills: www.air-tek.it/.../ (http://www.air-tek.it/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=130998)

Anketa

Trpíte onemocněním lymfatických uzlin?

Ano - 82.3%
Ne - 14.2%
Už naštěstí ne - 3.5%

Celkem hlasů: 260
The voting for this poll has ended
Další informace o zdraví, nemocech a jejich léčbě najdete na : krevní tlak.