Úvod Diskuze

Diskuze

Potřebujete poradit? Přidat dotaz >>


Diskuse (84 komentářů)

Angie, (16. 05. 2013 07:01) Reagovat
Dobrý den, můj přítel má oteklou pouze levou krční uzlinu. Každý den se zvětšuje a je velmi bolestivá, přítel ovšem nechce k lékaři. Co by to mohlo být a jak pomoci?Děkuji
johana sarkova, (01. 06. 2013 09:56) Reagovat
Dobry den,Chtela jsem se zeptat jestli jsem.opravdu hypochondr podle amglickycdoktoru Nebo ne. Jsou to 2roky jsem mela Hodne velke bolesti na prave strane az mi bolesti vystrelovali do zad asi 4 mi musel manzel volat pohotovost nic nezjistily po 3 co me odvezli zjistily,ze se mi napuchuje prava ledvina,ale nevedeli proc.nikdy to nezjistily po 4 mi nasli krev v moci opet nezjistily odkud se to bere.po 2 le mi ua bulka na prsou mam pod nateklou pravou ruku opet mi rekli,ze nevedi co to je kosti me boli uzliny na krku se mi zacaly objevovat dali mi na to vsechno co- codamol pry na bolesti.chtela bych vedet,jestli to muze byt vazny à Nebo jsem opravdu hypochondr.
Michaela, (27. 08. 2013 10:53) Reagovat
Dobrý den Chtěla bych se zeptat v sobotu večí se mi zvýšili horečky a vylezla mi uzlina na levé straně pod uchem nebolí mě jako když polikám jen když se jí lehce dotku ze začátku se mi motala kapku i hlava vůbec nevím co mi je ... reknete mi nekdo co to je a jak se toho zbavim .. prosim Dekuju
Pacient, (08. 09. 2013 20:04) Reagovat
Dobrý den. Již půl roku se potýkám s problémem rozostřeného vidění na pravé oko. Vyšetření na očním i neurologii mám již za sebou, ovšem prozatím bez žádných výsledků (vše v pořádku). Přibližně stejnou dobu mám zvětšenou a někdy více, někdy méně na dotek bolestivou pravou krční uzlinu. Nejsem si jist, zda to začalo ve stejné době, nicméně jsem měl jistou dobu bolestivou od této uzliny prakticky celou pravou stranu krku podél krční tepny, pod čelist, ucho až do spánku.Ačkoliv jsem na tento fakt upozornil, prozatím nikdo na to více nereagoval. Chystám se k vyšetření na ORL na vlastní pěst, což určitě nebude na škodu.Chtěl bych se proto zeptat, zda by v tomto mohla být spojitost. Tedy rozmazané vidění na pravé oko se zduřelou pravou krční uzlinou.
Radka, (13. 01. 2014 15:00) Reagovat
Mám pocit, že v posledních týdnech mě čas od času docela dost otečou uzliny. Na omak to cítím dost zřetelně ,trochu bolí a za den, dva to zase zmizí. Nevím, jestli mám vyhledat lékaře, či jestli je to nějaké banalita, když to hned zmizí. Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Lymfatické-uzliny.cz
Kontakty